Каталог товарів

Часті запитання

 • Як здійснити покупку на сайті?

  Все дуже просто. Та на всяк випадок залишаємо для Вас інструкцію як створити замовлення

   

 • Чи можна відправити замовлення іншим способом, окрім Нової Пошти?

  На сьогодні, нажаль, окрім Нової Пошти більше ніхто не гарантує цілісності і повного страхування крихких вантажів. Тому поки що з іншими перевізниками ми не працюємо. Та, сподіваємось, в подальшому буде більше варіантів вибору для Вас.

 • Чи здійснюєте Ви адресну доставку?

  Так, звичайно. Якщо Ви бажаєте замовити адресну доставку то можемо запропонувати таку послугу від Нової Пошти. Після замовлення вона буде виконана протягом кількох днів. Доставки день-в-день наразі немає.

 • Я хочу замовити алкоголь на подарунок. Щоб одержувач нічого не сплачував а лише одержав посилку. Це можливо?

  Так, можливо. Ви можете попередньо сплатити за товар і доставку на картку і ми відправимо одержувачу посилку на вказані Вами дані. Можна оформити і звичайну і адресну доставку. Вартість доставки прорахує менеджер і повідомить Вам суму до сплати. Просто вкажіть що бажаєте зробити подарунок у коментарях до замовлення і додайте туди ж дані одержувача.

 • Скільки є часу щоб отримати посилку з моменту її прибуття на пошту?

  Безкоштовне зберігання посилки на відділенні пошти з дня її прибуття - 5 робочих днів. Після цього, якщо Ви не подовжили зберігання в особистому кабінеті пошти, посилка буде повернена нам. Якщо Ви з певних причин не можете отримати замовлення - будь ласка зв'яжіться з нами і ми вирішимо це питання не чекаючи повернення посилки.

 • На пошті виявилось, що пляшка розбита. Що мені робити в такому випадку?

  Нажаль інколи таке трапляється, та нащастя дуже рідко. Важливо, щоб Ви перевірили посилку на цілісність не виходячи з відділення пошти, адже потім вже отримати компенсацію буде неможливо. Кожна наша посилка застрахована на її вартість і у випадку пошкодження Нова Пошта обов'язково компенсує збитки.

  Перше, що треба зробити - зателефонуйте нам. Далі ми вирішимо як краще вчинити. Ви можете написати заяву на компенсацію на пошті і отримати кошти через 2-3 дні після отримання або ж можете відмовитись від посилки, вона повернеться нам і ми вже будемо вирішувати це питання. А Вам надішлемо іншу посилку або повернемо кошти (у випадку передоплати).

 • Мені зручно зробити попередню оплату та вагаюся. Чи можу я Вам довіряти?

  Звісно, ми розуміємо, коли Ви замовляєте вперше виникає хвилювання щодо того чи не займається магазин шахрайством. Нажаль таке зустрічається досить часто і довіра до продавців через це значно знизилась. На перший раз ми пропонуємо покупцям замовити накладним платежем, щоб перевірити, а потім вже сплачувати на картку в цілях економії. 

  Ми працємо з 2012 року і нам важлива репутація. За цей час вже маємо тисячі задоволених клієнтів, які нам довіряють, і десятки тисяч виконаних замовлень. Та ми не змушуємо нам довіряти. Якщо вагаєтесь - краще трохи переплатити та замовити з оплатою на місці.

Переглянути всі
Підтвердіть свій вік
Вам вже виповнилося 18 років?